Гучне викриття: Корупційна схема з участю Лубінця та високопоставлених працівників Держспецзв’язкуГучне викриття: Корупційна схема з участю Лубінця та високопоставлених працівників Держспецзв’язкуГучне викриття: Корупційна схема з участю Лубінця та високопоставлених працівників Держспецзв’язкуГучне викриття: Корупційна схема з участю Лубінця та високопоставлених працівників Держспецзв’язкуГучне викриття: Корупційна схема з участю Лубінця та високопоставлених працівників Держспецзв’язкуГучне викриття: Корупційна схема з участю Лубінця та високопоставлених працівників Держспецзв’язкуГучне викриття: Корупційна схема з участю Лубінця та високопоставлених працівників Держспецзв’язкуГучне викриття: Корупційна схема з участю Лубінця та високопоставлених працівників Держспецзв’язкуГучне викриття: Корупційна схема з участю Лубінця та високопоставлених працівників Держспецзв’язкуГучне викриття: Корупційна схема з участю Лубінця та високопоставлених працівників Держспецзв’язку

Гучне викриття: Корупційна схема з участю Лубінця та високопоставлених працівників Держспецзв’язку

Редакція публікує гарячі деталі резонансної заяви щодо кримінальних правопорушень, вчинених відомими посадовцями Державної служби та НАБУ.)

В заяві, що вже стала об’єктом активного обговорення у громадськості, згадуються гучні імена: Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець, керівник Секретаріату Уповноваженого Ігор Вервейко, голова Держспецзв’язку Олександр Потій та начальник Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій Олександр Титаренко.

Згідно з розповіддю заявника, справа має глибокі коріння та шокує рівнем взаємодії різних державних структур.

Тільки один епізод внесли в ЄРДР

Заявник звернув увагу на те, що слідчий суддя Вищого антикорупційного суду зобов’язав НАБУ зареєструвати кримінальне провадження за усіми епізодами, викладеними в його заяві. Однак старший детектив НАБУ Іван Дячук вніс до ЄРДР лише один епізод — щодо привласнення 18 тисяч євро, переданих нідерландською правозахисницею Маріам Ламберт.

Найм генерал-майора для тиску

За твердженням заявника, Лубінець залучив генерал-майора Олександра Мікаца для придушення справи. Генерал навіть отримув пропозицію офіційної радницької посади з оплатою 150 тисяч гривень на місяць, але з вимогою віддачі частини суми Лубінцю. За підтримки генерала на заявника тискнули, вимагаючи відкликати заяву та не публікувати доказів.

Погрози від СБУ

Співробітники СБУ погрожували заявнику кримінальним переслідуванням у випадку, якщо той вирішить оприлюднити інформацію про 18 тисяч євро, які привласнив Дмитро Лубінець. Позиція СБУ полягала в тому, що розголошення цієї інформації нібито допомагає Росії в інформаційній війні через те, що Лубінець займається питанням обміну військовополонених.

Охоронці Надії чи контрабандисти надій? Як у Рівному під виглядом благодійності працювала схема втечі від війни

Поки фронт тримає оборону, в тилу розквітає новий вид "волонтерства". У Рівному правоохоронці викрили діяльність благодійної організації, яка, за даними слідства, перетворила гуманітарну риторику на прикриття для незаконного бізнесу — організації переправи ухилянтів за кордон за тисячі доларів.

🩺 У Києві викрили вже другого фейкового «інваліда» з КМДА: цього разу — директор Центру екстреної допомоги

У столиці розгорівся черговий скандал, пов’язаний із зловживанням службовим становищем і фіктивною інвалідністю.

У Києві викрили групу чиновників, які розтратили соцдопомогу для важкохворих на елітні авто та нерухомість

За даними СБУ, посадовці Київської міської державної адміністрації (КМДА) привласнили майже 60 мільйонів гривень із бюджету, які були виділені на паліативну допомогу — знеболення та полегшення тяжких симптомів для невиліковно хворих.